what going on?
Lektor PL 300 wyświetleń filmu
Africa Screams

Africa Screams

May. 04, 1949 USA
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Bud Abbott isBuzz Johnson
Buzz Johnson
Lou Costello isStanley Livington
Stanley Livington
Clyde Beatty isClyde Beatty
Clyde Beatty
Frank Buck isFrank Buck
Frank Buck
Buddy Baer isBoot Wilson
Boot Wilson
Hillary Brooke isDiana Emerson
Diana Emerson

Streszczenie

Diana Emerson (Hillary Brooke) poszukuje egzemplarza książki „Dark Safari”, napisanej przez słynnego odkrywcę Cuddleforda. Buzz Johnson (Bud Abbott) podsłuchuje Dianę, która mówi, że jest w stanie zapłacić 2.500 dolarów za mapę, ukrytą wewnątrz tej książki. Buzz obmyśla plan i wraz z przyjacielem Cuddleforda – Stanley’em Livingtonem (Lou Costello) udają się do Diany i zgadzają się poprowadzić wyprawę w głąb Afryki.

Africa Screams
Africa Screams
Africa Screams

tytuł oryginalny Africa Screams
IMDb Rating 6.5 2,979 głosów
TMDb Rating 6.6 17 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.