Akuszerka / Kätilö

Akuszerka / Kätilö

Sep. 04, 2015 Finland, Lithuania N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Finlandia, 1944 rok. W czasie wojny Helena (Krista Kosonen) pracuje jako położna w małym lapońskim miasteczku. Wkrótce poznaje nazistowskiego oficera, Johannesa Angelhursta (Lauri Tilkanen), legitymującego się niemiecko-fińskim pochodzeniem. Kobieta zakochuje się w wojskowym i postanawia wraz z nim pojechać do obozu. Produkcja powstała na kanwie powieści Katji Kettu. Twórcy filmu na czele z reżyserem, Anttim Jokinenem („Oczyszczenie”), zadbali o każdy szczegół, by oddać realia minionego czasu.

Akuszerka / Kätilö
Akuszerka / Kätilö
Akuszerka / Kätilö
Akuszerka / Kätilö

tytuł oryginalny Kätilö
IMDb Rating 6.0 659 głosów
TMDb Rating 6.4 5 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.