what going on?
Full HD 857 wyświetleń filmu
Batman

Batman

Jun. 23, 1989 USA, UK 126 Min. PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Tim Burton
reżyser

obsada

Jack Nicholson isJack Napier/The Joker
Jack Napier/The Joker
Michael Keaton isBruce Wayne/Batman
Bruce Wayne/Batman
Kim Basinger isVicki Vale
Vicki Vale
Pat Hingle isCommissioner James Gordon
Commissioner James Gordon
Jack Palance isCarl Grissom
Carl Grissom
Jerry Hall isAlicia Grissom
Alicia Grissom
Tracey Walter isBob the Goon
Bob the Goon

Streszczenie

Pod postacią Batmana (Michael Keaton) człowieka-nietoperza kryje się atletycznie zbudowany, super inteligentny mężczyzna, uzbrojony w niesamowitej konstrukcji przedmioty, służące walce i przemieszczaniu się w przestrzeni. Powołaniem naszego bohatera jest niesienie pomocy i wybawienia wszystkim będącym w potrzebie ludziom. W jego niezwykłych przygodach towarzyszy mu super atrakcyjna reporterka. Najpotężniejszym przeciwnikiem Batmana jest wróg publiczny – Joker (Jack Nicholson) – odrażająca postać o czarnej psychice.

Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman
Batman

tytuł oryginalny Batman
IMDb Rating 7.6 282,168 głosów
TMDb Rating 7 1695 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.