what going on?
Full HDNapisy PL 264 wyświetleń filmu
Carpinteros

Carpinteros

Jan. 23, 2017 Dominican Republic
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Julian trafia do więzienia na Dominikanie, miejsca, które przypomina piekło na ziemi. Poradzić sobie tam można tylko w jeden sposób, szybko zyskując sojuszników. Sposobów na to jest wiele, a bohater wybiera chyba ten najbardziej oryginalny, stając się kimś w rodzaju posłańca. Nie chodzi jednak o narkotykowe transakcje, lecz komunikację ze znajdującym się tuż obok damskim zakładem karnym. A konkretnie z Yanelly, osadzoną tam byłą partnerką jego więziennego „opiekuna”. Ryzykując surowe kary, Julian zaczyna nawiązywać kontakt z kobietą. Jako że dzieli ich spora odległość i więzienne kraty, komunikacja odbywa się bez słów, a za pomocą specyficznego, improwizowanego języka ciała, będącego połączeniem migania i pantomimy. Bohater szybko wychodzi ze swojej roli, bo między tą dwójką zaczyna rodzić się emocjonalna, ale i niebezpieczna więź.


tytuł oryginalny Carpinteros
IMDb Rating 7.3 213 głosów
TMDb Rating 6.7 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.