what going on?
Czarny świt

Czarny świt

Jan. 01, 2005 USA 96 Min. R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Steven Seagal isJonathan Cold
Jonathan Cold
Tamara Davies isAgent Amanda Stuart
Agent Amanda Stuart
John Pyper-Ferguson isJames Donovan
James Donovan
Julian Stone isMichael Donovan
Michael Donovan
Don Franklin isMax Pierson
Max Pierson

Streszczenie

W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal – Liberator, Wpół do śmierci) uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią i na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę, tymczasem kraj znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Zapierająca dech akcja, nieustające napięcie, życie milionów wiszące na włosku i jedno pytanie… po czyjej właściwie stronie stoi Cold?

Czarny świt
Czarny świt

tytuł oryginalny Black Dawn
IMDb Rating 3.9 3,088 głosów
TMDb Rating 3.7 20 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.