what going on?
Lektor PL 159 wyświetleń filmu
Dość! / Enough! /Kappen!

Dość! / Enough! /Kappen!

Dec. 15, 2016
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Sander (Tonko Bossen) zna Chrisa (Joes Brauers) i Maartena (Timo Wils) od lat. Pewnego dnia przyjaciele przenoszą się do nowej szkoły i wszystko zaczyna się zmieniać. Nastolatkowie zaczynają kolegować się z Emielem (Tobias Kersloot), którego nie umie zaakceptować Sander. Co więcej, chłopak nie radzi sobie z dziewczynami. Podkochuje się w koleżance z klasy – Indrze (Bente Fokkens). Pewnego dnia dochodzi do tragedii, a Sander musi zrobić wszystko, żeby udowodnić swą niewinność.

Dość! / Enough! /Kappen!
Dość! / Enough! /Kappen!
Dość! / Enough! /Kappen!
Dość! / Enough! /Kappen!

tytuł oryginalny Kappen!
TMDb Rating 7.5 2 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.