Honey 2

Honey 2

Jun. 23, 2011 USA PG-13
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Kat Graham isMaria Ramirez
Maria Ramirez
Brandon Molale isOfficer Gordon
Officer Gordon
Gerry Bednob isMr. Kapoor
Mr. Kapoor
Lonette McKee isConnie Daniels
Connie Daniels

Streszczenie

Dziedzictwo legendarnej tancerki i choreografki Honey Daniels żyje w 17-letniej Marii Ramirez – Katerina Graham. Po wyjściu z poprawczaka, Maria wróciła do dawnych korzeni – Bronxu, aby odbudować swoje życie, jedynie z ambicjami i talentem do street dance. Znajduje ujście dla swojej pasji dołączając do nowej grupy tanecznej.

Honey 2
Honey 2

tytuł oryginalny Honey 2
IMDb Rating 5.4 5,544 głosów
TMDb Rating 5.7 78 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.