what going on?
Lektor PL 713 wyświetleń filmu
In Her Mother’s Footsteps

In Her Mother’s Footsteps

Sep. 02, 2006 US. CA.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Farhad Mann
reżyser

obsada

Emma Caulfield isKate Nolan
Kate Nolan
David Orth isBobby Nolan aka Robert Ellis
Bobby Nolan aka Robert Ellis
Matreya Fedor isEmma Nolan
Emma Nolan
Tracy Waterhouse isDetective Janet Cuccini
Detective Janet Cuccini

Streszczenie

Niedługo po tym, jak Kate przeprowadza się do domu swojego ojca, zaczyna widzieć wizerunek młodej kobiety, która została zamordowana. Kate najpierw stwierdza, że postradała zmysły, ale później stara rozwiązać się tajemnicę owej kobiety. Szybko zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystko jest tym, czym zdaje się być początkowo.

In Her Mother’s Footsteps

tytuł oryginalny In Her Mother's Footsteps
TMDb Rating 4.7 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.