what going on?
Lektor PL 459 wyświetleń filmu
Jedyne wyjście

Jedyne wyjście

Oct. 21, 2006 Germany
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
7.5 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Til Schweiger isEddie Shneider
Eddie Shneider
Lauren Lee Smith isAngelina Sable
Angelina Sable
Art Hindle isRussel Birk
Russel Birk
Sonja Smits isLinda Birk
Linda Birk
Eric Roberts isNick Swell
Nick Swell
Kenneth Welsh isWilliam Henderson
William Henderson
Ned Bellamy isSteve Dorn
Steve Dorn

Streszczenie

Eddie Schneider (Til Schweiger) jest bardzo bliski spełnienia swoich marzeń. Już niebawem ma stać się znaną osobistością w agencji Birk oraz poślubić córkę jej właściciela. Sprawy komplikują się, gdy Anthony, kolega z pracy prosi go o złożenie fałszywych zeznań w sądzie w sprawie gwałtu. Sytuacja ta powoduje utratę pracy przez Eddie’go. Niedługo po tym ginie Anthony, a głównym podejrzanym staje się Eddie.

Jedyne wyjście
Jedyne wyjście
Jedyne wyjście

tytuł oryginalny One Way
IMDb Rating 6.2 2,788 głosów
TMDb Rating 4.9 12 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.