Maigret’s Dead Man

Maigret’s Dead Man

Dec. 05, 2016 UK N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Jon East
reżyser

obsada

Rowan Atkinson isJules Maigret
Jules Maigret
Lucy Cohu isMadame Maigret
Madame Maigret
Leo Staar isLaPointe
LaPointe
Ian Puleston-Davies isInspector Colombani
Inspector Colombani
Hugh Simon isDr Paul
Dr Paul
Mark Heap isDr Moers
Dr Moers

Streszczenie

Genialny Maigret znowu w akcji. Maigret to detektyw skupiony, opanowany, empatyczny ale też genialny w zupełnie inny sposób niż jego brytyjscy koledzy. W Maigret’s Dead Man mamy z jednej strony brutalne przestępstwa o których rozpisują się gazety z drugiej – morderstwo nic nie znaczącego mężczyzny.

Maigret’s Dead Man
Maigret’s Dead Man
Maigret’s Dead Man
Maigret’s Dead Man
Maigret’s Dead Man
Maigret’s Dead Man

tytuł oryginalny Maigret's Dead Man
IMDb Rating 7.1 2,084 głosów
TMDb Rating 6.9 12 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.