what going on?
Lektor PL 714 wyświetleń filmu
Motywacja

Motywacja

Siedmioro nieznajomych, postanawia przeanalizować swoje decyzje, co bezpowrotnie odmienia ich życie. Mar. 14, 2014 US. 95 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Napisany przez cenionego trenera sportowego poradnik motywacyjny inspiruje grupę ludzi: dziennikarza, jego redaktora naczelnego, byłego więźnia, gwiazdę hip-hopu, aktora oraz tajnego policjanta do ponownej oceny swoich dotychczasowych wyborów i decyzji, dając im nadzieję na lepsze życie.

Motywacja
Motywacja
Motywacja
Motywacja
Motywacja
Motywacja
Motywacja
Motywacja

tytuł oryginalny Reach Me
TMDb Rating 5.2 30 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.