what going on?
Lektor IVO 178 wyświetleń filmu
Obłąkany świat / Mad World / Yi Nian Wu Ming (2016) Lektor IVO

Obłąkany świat / Mad World / Yi Nian Wu Ming (2016) Lektor IVO

Oct. 13, 2016 Hong Kong
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Wong Chun
reżyser

obsada

Streszczenie

Młody mężczyzna, Tung, wychodzi ze szpitala po długotrwałym leczeniu: jego karierę w finansach przerwał ostry epizod choroby dwubiegunowej. Wraca pod opiekę ojca, kierowcy kursującego na szlaku między Hongkongiem a Chinami kontynentalnymi. Bohaterowie staną przed podwójnym wyzwaniem: zbudowania na nowo własnej relacji oraz zmierzenia ze społeczeństwem, które przed osobami chorymi psychicznie bezlitośnie zamyka wiele drzwi.

Obłąkany świat / Mad World / Yi Nian Wu Ming (2016) Lektor IVO

tytuł oryginalny 一念無明
IMDb Rating 7.4 610 głosów
TMDb Rating 7 1 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.