what going on?
Lektor IVO 1K wyświetleń filmu
Orbiter 9 / Órbita 9 (2017) Lektor IVO

Orbiter 9 / Órbita 9 (2017) Lektor IVO

Apr. 07, 2017 Spain, Colombia
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
8.3 4 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Niedaleka przyszłość. Helena jest dziewczyną, która spędziła całą swoją młodość w kapsule kosmicznej, podróżując do odległej ziemskiej kolonii. Po dotarciu na miejsce poznaje Alexa, w którym szybko się zakochuje. Z biegiem czasu zaczyna jednak podejrzewać, że za otaczającą ją rzeczywistością kryje się coś więcej.

Orbiter 9 / Órbita 9 (2017) Lektor IVO
Orbiter 9 / Órbita 9 (2017) Lektor IVO

tytuł oryginalny Órbita 9
IMDb Rating 5.5 439 głosów
TMDb Rating 5.8 13 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.