what going on?
Lektor PL 370 wyświetleń filmu
Panna Nikt

Panna Nikt

Jun. 10, 2010 USA R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Tim Cox
reżyser

obsada

Leslie Bibb isSarah Jane McKinney
Sarah Jane McKinney
Adam Goldberg isBill Malloy
Bill Malloy
Kathy Baker isClaire McKinney
Claire McKinney
Missi Pyle isCharmaine
Charmaine

Streszczenie

Nieszczęśliwa w miłości, mieszkająca z ekscentryczną matką (Kathy Baker), główna bohaterka Sarah (Leslie Bibb), utknęła w martwym punkcie swego życia. Gdy niespodziewania zostaje awansowana na kierownika, nie przypuszcza, że znajdzie się w centrum intryg swoich nowych współpracowników. Pragnąc jednak odmienić swój los, zaczyna eliminować konkurencję, zakochując się jednocześnie w mężczyźnie swoich marzeń, detektywie Billu (Adam Goldberg).

Panna Nikt
Panna Nikt
Panna Nikt
Panna Nikt
Panna Nikt
Panna Nikt

tytuł oryginalny Miss Nobody
IMDb Rating 5.5 1,635 głosów
TMDb Rating 4.3 15 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.