what going on?
Lektor PL 1K wyświetleń filmu
Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa

Passage to Mars / Przeprawa na Marsa

May. 31, 2016 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Autentyczne dzienniki ekspedycji arktycznej NASA odkrywają wyprawę sześcioosobowej ekipy testującej przygotowanie warunków dla pierwszych eksploratorów Marsa. Czeka ich podróż pełna lęku, nadziei i marzeń przez dwa światy: Arktyki i Marsa, planety, która może skrywać tajemnicę naszego pochodzenia.

Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa
Passage to Mars  / Przeprawa na Marsa

tytuł oryginalny Passage to Mars
TMDb Rating 5 3 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.