what going on?
Lektor PL 937 wyświetleń filmu
Przenicowany Świat

Przenicowany Świat

Dec. 18, 2008 RU.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
9 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Vasily Stepanov isMaxim Kammerer
Maxim Kammerer
Yuliya Snigir isRada Gaal
Rada Gaal
Mikhail Evlanov isRittmeister Chachu
Rittmeister Chachu
Anna Mikhalkova isOrdi Tader
Ordi Tader
Sergei Barkovsky isNolle Renadu
Nolle Renadu
Ignat Akrachkov isProsecutor'
Prosecutor'

Streszczenie

Podczas podróży kosmicznej w 2157 roku Maksym (Vasili Stepanov) odkrywa nową planetę i musi na niej lądować awaryjnie. Po krótkim czasie znajduje nową cywilizacje, która łączy w swoim bycie średniowieczne okrucieństwo z zaawansowanymi technicznie przyrządami i uzbrojeniem. Serce młodego odkrywcy zaczyna bić dla miejscowej dziewczyny i przy okazji znajduje przyjaciela w jej bracie. Razem postanawiają obalić panujący na planecie totalitarny system rządów.

Przenicowany Świat
Przenicowany Świat
Przenicowany Świat

tytuł oryginalny Obitaemyy Ostrov
TMDb Rating 5.3 19 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.