Straszny film 2

Straszny film 2

Jul. 04, 2001 USA, Canada R
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
10 2 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Anna Faris isCindy Campbell
Cindy Campbell
Marlon Wayans isShorty Meeks
Shorty Meeks
Shawn Wayans isRay Wilkins
Ray Wilkins
David Cross isDwight Hartman
Dwight Hartman
Regina Hall isBrenda Meeks
Brenda Meeks
Tim Curry isProf. Oldman
Prof. Oldman

Streszczenie

Strzeżcie się wszyscy kinomani – straszny film powraca! Już wkrótce będzie można umrzeć , po raz kolejny…ze śmiechu! Zachęceni zesżłorocznym sukcesem kasowym twórcy „Strasznego filmu” zdecydowali się stworzyć kontunuację, która tym razaem będzie bezlitośnie wyśmiewać i pastwić się nad filmami grozy, takimi jak niedawno znów pokazywany w kinach „Egzosrcysta”. Niewątpliwą atrakcją są małe role znanych z serialu „Beverly Hills 9010” Tori Spelling i Kathleen Robertson.

Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2
Straszny film 2

tytuł oryginalny Scary Movie 2
IMDb Rating 5.3 123,393 głosów
TMDb Rating 5.4 632 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.