what going on?
Lektor PL 677 wyświetleń filmu
Teksańska masakra piłą mechaniczną 3

Teksańska masakra piłą mechaniczną 3

Jan. 12, 1990 US.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

Jeff Burr
reżyser

obsada

Kate Hodge isMichelle
Michelle
R.A. Mihailoff isLeatherface '
Leatherface '
Joe Unger isTinker Sawyer
Tinker Sawyer
Tom Everett isAlfredo Sawyer
Alfredo Sawyer

Streszczenie

Film rozpoczyna się relacją telewizyjną z odkrycia masowych grobów w okolicach autostrad Teksasu. W tym samym czasie młoda para – Scott i Michelle – udaje się w podróż, by naprawić swój podupadający związek. W czasie podróży zostają zaatakowani przez pickupa, którego maska pokryta jest płaszczem z ludzkiej skóry.

Teksańska masakra piłą mechaniczną 3

tytuł oryginalny Leatherface: Texas Chainsaw Massacre III
TMDb Rating 5.1 65 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.