what going on?
oglądaj online
Lektor PL 545 wyświetleń filmu
Telefon przyszłości / Glitch 2008

Telefon przyszłości / Glitch 2008

Aug. 19, 2008 CA. US. 90 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

reżyser

obsada

Streszczenie

Młodzi naukowcy Jason Bainer, Lee Carter i Alec Draycott tworzą nowy wynalazek. Jest to czip wszczepiany do mózgu, dzięki któremu można się porozumiewać na dużych odległościach tak jak w przypadku telefonów komórkowych. Gdy z finansowania wynalazku rezygnuje sponsor, decydują się oni przetestować wynalazek na sobie. Okazuje się, że wynalazek pozwala im czytać w myślach.

Telefon przyszłości / Glitch 2008
Telefon przyszłości / Glitch 2008

tytuł oryginalny Glitch
TMDb Rating 4 2 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.