what going on?
Villaviciosa de al lado

Villaviciosa de al lado

Dec. 02, 2016 Spain N/A
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Villaviciosa de al Lado to urocze, staroświeckie miasteczko utrzymujące się z historycznego, 200-letniego spa, któremu grozi zamknięcie przez długi jego włodarzy. Sytuację ratuje wygrana na świątecznej loterii. A problemem okazuje się miejsce pochodzenia wygranego kuponu. Bo który facet przyzna się przed żoną, że zakupił kupon w burdelu.

Villaviciosa de al lado
Villaviciosa de al lado

tytuł oryginalny Villaviciosa de al lado
IMDb Rating 4.5 547 głosów
TMDb Rating 4.9 28 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.