what going on?
Lektor PL 714 wyświetleń filmu
Wszystkożerni

Wszystkożerni

Clandestine, pojawiły się nowe smaki w mieście. Sep. 20, 2013 ES. 90 Min.
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Marcos Vela (Mario de la Rosa) jest prestiżowym kulinarnym dziennikarzem. Pewnego dnia otrzymuje od niezależnego wydawcy zlecenie dotyczące napisania artykułu na temat sieci restauracji Clandestine, które w ostatnim czasie pojawiły się w mieście. Po przyjęciu propozycji udaje się do jednego z lokali, gdzie poznaje Evę (Marta Flich), z którą umawia się na wieczorną kolację. Tajemnicza kobieta wprowadza go w świat sekretnych restauracji, dostarczając cennych informacji o organizacji działającej w punktach gastronomicznych.

Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni
Wszystkożerni

tytuł oryginalny Omnívoros
TMDb Rating 5.9 9 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.