what going on?
oglądaj online
747 wyświetleń filmu
Złota jesień / Golden Years

Złota jesień / Golden Years

Apr. 29, 2016
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

trailer filmu

Streszczenie

Przeznaczenie, kryzys systemu emerytalnego oraz zdecydowany sprzeciw wobec niesprawiedliwego traktowania ludzi starszych przekonują parę emerytów, Arthur’a i Marthę Goode’ów, do zostania przestępcami. Para nie zgadza się, by ich przyjaciele na emeryturze powoli zapadali w zapomnienie i borykali się z problemami finansowymi spowodowanymi przez nieuczciwych bankierów. Emeryci zaczynają walczyć o godny byt. Na początku postanawiają odebrać to co ich – decydują się obrabować bank.

Złota jesień / Golden Years

tytuł oryginalny Golden Years
TMDb Rating 6.8 4 głosów

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.