Rani

Rani

Dec. 14, 2011
Oceń ten materiał w skali od 1 do 10 0
0 0 Głosów

Creator

obsada

Olivier Sitruk isRanveer Singh
Ranveer Singh
Jean-Hugues Anglade isPhilippe de Valcourt
Philippe de Valcourt
Yaël Abecassis isJeanne Duplex
Jeanne Duplex
Mylène Jampanoï isJolanne de Valcourt
Jolanne de Valcourt

trailer filmu

Streszczenie

Francja, rok 1743. Umiera stary markiz de Valcourt, zostawiając niemałą fortunę. Jego syn Filip, intrygant i utracjusz, jest przekonany, że odziedziczy spadek po ojcu. Tymczasem markiz przepisuje cały majątek córce z nieprawego łoża. Jolanna de Valcourt na wieść o śmierci ojca przybywa z klasztoru, gdzie pobierała nauki. Filip używa wszelkich intryg, by oczernić przyrodnią siostrę i pozbawić ją majątku. Jolanna zostaje oskarżona o morderstwo i zdradę. Pod eskortą jedzie do Paryża, gdzie czeka ją kara śmierci.


tytuł oryginalny Rani
First air date Dec. 14, 2011
Data Dec. 14, 2011
Sezony 1
Odcinki 1
Status Ended

Seasons and episodes

1 sezon 1 Dec. 14, 2011
  • 1 - 1
    -- Dec. 14, 2011

Podobne tytuły


Jeśli lubisz oglądać video filmy i seriale przez internet nasz serwis został stworzony dla ciebie cda-x.pl to katalog zbierający linki do filmów seriali online


Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach cda-x.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.